پرساوش

پرساوش

پرساوش

پرساوش

پرساوش

پرساوش
پرساوش
آمار
اجرای قطعات محلی شیرازی توسط گروه پرساووش

این قطعات که در سال 80 به سرپرستی محمد زادعبدالله با همراهی 13 نوازنده  اجرا و در سال 86 بصورت آلبوم قطعات محلی شیرازی جمع آوری گردیدند؛ در زیر لینک دانلود آنها قابل مشاهده میباشد

پنج شنبه 16 مرداد 1393برچسب:شیرازی , محلی , موسیقی , موسیقی سنتی , پرساوش , گروه موسیقی پرساوش, نظرات()    
خبر اجرای گروه پرساوش در سایت سفارت جمهوری اسلامی ایران

نمايشگاه فرهنگ و هنر ايراني پنجشنبه مورخ1390/11/20در محل كاخ استقلال پايتخت قزاقستان شهر آستانه با حضور جناب آقاي قربان صيفي سفير فوق العاده و تام الاختيار كشورمان افتتاح شد.
    جناب آقاي صيفي در سخنان افتتاحيه با تبريك سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه مصادف شده است با ايام ولادت با سعادت پيامبر گرامي اسلام و همچنين بيستمين سالگرد برقراري روابط ديپلماتيك بين ايران و قزاقستان ، دو کشور را بزرگ و مهم در منطقه ذكر نمودند که اشتراکات وسیع فرهنگی , تاریخی و مذهبی , پیوندهای عمیقی بین مردم دو کشور بوجود آورده است و در ادامه افزودند؛ اصولا فرهنگ و هنر و اینگونه اشتراکات یکی از مهمترین عوامل موثر در نزدیکی ملتها و   دولت ها تلقی می شود .
     در اين مراسم خانم گلژان باتيرخانوا معاون كاخ استقلال نيز طي سخناني غناي فرهنگ و هنر ايراني را مورد اشاره قرار داده و بر لزوم توسعه همكاريهاي فرهنگي بين دو كشور ايران و قزاقستان تاكيد نمود.
    همچنين در اين مراسم گروه موسيقي سنتي پرساوش چندين قطعه از آهنگهاي سنتي ايراني را براي حضار اجرا نمودند كه به شدت مورد استقبال واقع شد.  
 لازم به توضيح است كه اين نمايشگاه به همت رايزني فرهنگي سفارت برپا شده است كه در  آن آثار سه تن از اساتيد هنرمند ايراني به نامهاي آقايان رسول مجدي ( مينياتوريست ) ، احمد آريا منش (‌خطاط ) و سعيد رضايي ( معرق كار ) به نمايش گذاشته شده است .نمايشگاه مذكور تا تاريخ 23 بهمن ماه به كار خود ادامه خواهد داد.

پنج شنبه 16 مرداد 1393برچسب:پرساوش , گروه موسیقی , گروه موسیقی پرساوش, نظرات()    
ليست صفحات
تعداد صفحات : 4
صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد